Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Nathan Glisson (Sr), Wyoming 10.98
2. Jaden Behanan (Sr), Finneytown 11.19
3. John Podojil (Fr), Indian Hill 11.30
4. Yahel Slonim (Sr), Wyoming 11.58
5. Hayden Ball (Jr), Taylor 11.63
6. Luke Folke (Jr), Indian Hill 11.67
7. Johnathan Burlew (Sr), Finneytown 11.71
7. Robbie Shinkle (Sr), Madeira 11.71
9. Ethan Dill (Jr), Mariemont 11.75
10. De'angelo Shelton (So), Taylor 11.80
11. Sam Prangley (Jr), Wyoming 11.82
12. Isaac Cross (Jr), Madeira 12.03
13. Jeremiah Rudisell (Fr), Taylor 12.09
14. Isaiah Klayman (Jr), Deer Park 12.14
15. Beau Thomas (Sr), Wyoming 12.15
16. CJ Hester (So), Wyoming 12.17
17. Henry Hawkins (So), Taylor 12.20
18. Zach Howard (So), Taylor 12.25
18. Daniel Truitt (Fr), Taylor 12.25
20. Jordan Feld (Jr), Reading 12.28
21. Enzo Ekouevi (Sr), Mariemont 12.34
22. Dawson Muncy (Fr), Indian Hill 12.39
23. Caleb Homan (Sr), Madeira 12.44
24. Kohen Drahman (Fr), Taylor 12.45
24. Peyton Tenhundfeld (So), Taylor 12.45
26. Nate Dooley (Jr), Taylor 12.51
27. Ryan Schwab (Fr), Finneytown 12.57
28. Ethan Gravely (Jr), Deer Park 12.60
29. Ashton Biser (Fr), Reading 12.69
30. Harry Warfel (Jr), Indian Hill 12.85
31. Kyle Herrmann (Fr), Taylor 13.04
32. Mitchell Ford (So), Indian Hill 13.36
33. Ben Sweigard (Fr), Taylor 13.49
34. Michael Lu (Sr), Madeira 13.53
35. Michael Cowns (Jr), Deer Park 13.60
36. Alex Mantle (Sr), Mariemont 13.79
37. London Hiltgen (So), Mariemont 13.85
37. Keller Drahman (Fr), Taylor 13.85
39. Danny Flottemesch (Jr), Madeira 14.05
40. Jack Walker (So), Deer Park 14.24
41. Samuel Carlisle (Fr), Deer Park 14.37
42. Luke Childs (Fr), Taylor 14.41
43. Keaton McCollum (Fr), Taylor 14.85
44. Gabe Murray (Fr), Mariemont 14.89
45. Jamie Stanford (So), Madeira 19.32
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jaden Behanan (Sr), Finneytown 21.77
2. Luke Folke (Jr), Indian Hill 23.30
3. Hayden Ball (Jr), Taylor 23.41
4. James Edwards (Sr), Wyoming 23.50
5. Nathan Glisson (Sr), Wyoming 23.65
6. Robbie Shinkle (Sr), Madeira 23.97
7. Sam Prangley (Jr), Wyoming 24.03
8. Travis Edwards (So), Finneytown 24.12
9. Isaac Cross (Jr), Madeira 24.29
10. De'angelo Shelton (So), Taylor 24.35
11. Eean Johnson (So), Reading 24.36
12. Ethan Gravely (Jr), Deer Park 24.62
13. Ethan Weiherer (Jr), Taylor 24.71
14. Mitchell Ford (So), Indian Hill 24.89
15. Jeremiah Rudisell (Fr), Taylor 24.91
16. Johnathan Burlew (Sr), Finneytown 24.97
17. Malik Williams (So), Finneytown 24.99
18. Ethan Dill (Jr), Mariemont 25.12
19. Jordan Feld (Jr), Reading 25.13
20. Zach Howard (So), Taylor 25.18
21. Dylan Showalter (So), Deer Park 25.64
22. Caleb Homan (Sr), Madeira 25.72
23. Ryan Robinson (So), Wyoming 25.78
24. Ryan Schwab (Fr), Finneytown 25.94
25. Kohen Drahman (Fr), Taylor 26.06
26. Ben Herrmann (Fr), Taylor 26.07
27. Nate Dooley (Jr), Taylor 26.14
28. Kyle Herrmann (Fr), Taylor 26.15
29. Peyton Tenhundfeld (So), Taylor 26.20
30. Luke Spencer (Fr), Madeira 26.26
31. Seifallah Ali (Sr), Indian Hill 26.37
32. Sam DiMauro (Sr), Madeira 26.45
33. Sam Elliot (So), Wyoming 26.57
34. Harry Warfel (Jr), Indian Hill 26.64
35. Daniel Truitt (Fr), Taylor 26.84
36. Dillon Reed (Fr), Reading 27.14
37. London Hiltgen (So), Mariemont 27.66
38. Ben Sweigard (Fr), Taylor 28.02
39. Euan Ji (Fr), Indian Hill 28.37
40. Danny Flottemesch (Jr), Madeira 28.39
41. Michael Lu (Sr), Madeira 28.59
42. Josh Ross (Fr), Finneytown 28.82
42. Keller Drahman (Fr), Taylor 28.82
44. Luis Mason (Fr), Indian Hill 29.41
45. Donnie Venderbush (Fr), Mariemont 30.23
46. Michael Cowns (Jr), Deer Park 30.88
47. Jack Walker (So), Deer Park 30.95
48. Luke Childs (Fr), Taylor 31.65
49. Keaton McCollum (Fr), Taylor 32.47
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Zion Denson (Sr), Finneytown 51.31
1. Hayden Ball (Jr), Taylor 51.31
3. Luke Folke (Jr), Indian Hill 51.83
4. Luke Mitchell (Sr), Madeira 52.65
5. Dylan Lanham (Jr), Taylor 54.33
6. John Podojil (Fr), Indian Hill 54.39
7. Eean Johnson (So), Reading 54.40
8. Ethan Gravely (Jr), Deer Park 54.41
9. Jaden Behanan (Sr), Finneytown 54.62
10. Nate Dooley (Jr), Taylor 54.67
11. Malik Williams (So), Finneytown 54.90
12. Coleman Warstler (Sr), Indian Hill 55.21
13. Seifallah Ali (Sr), Indian Hill 55.23
14. Robbie Shinkle (Sr), Madeira 55.35
15. Zach Howard (So), Taylor 55.43
16. Martin Eisenhauer (Jr), Mariemont 55.45
17. Michael Cedillo (So), Madeira 55.69
18. Ethan Weiherer (Jr), Taylor 55.70
19. Ethan Dill (Jr), Mariemont 55.79
20. Charlie Johnson (Sr), Indian Hill 56.08
21. Yahel Slonim (Sr), Wyoming 56.17
22. Luke Spencer (Fr), Madeira 56.21
23. Isaiah Klayman (Jr), Deer Park 56.30
24. Julian Bemmes (Jr), Reading 56.42
25. Ben Vigran (So), Indian Hill 56.45
26. James Edwards (Sr), Wyoming 56.53
27. Nick Morgan (Sr), Mariemont 57.07
28. Josh Nugent (Sr), Wyoming 57.83
29. Sam Elliot (So), Wyoming 57.96
30. Ryan Robinson (So), Wyoming 58.22
31. Henry Hawkins (So), Taylor 58.51
32. Ben Herrmann (Fr), Taylor 58.63
33. Daniel Williams (So), Madeira 58.79
34. Mitchell Ford (So), Indian Hill 58.86
35. Hayden Showalter (Sr), Deer Park 59.10
36. Jeremiah Rudisell (Fr), Taylor 59.21
37. Neel Abbott (Fr), Mariemont 59.54
38. Quinn LeBorgne (So), Madeira 59.61
39. Miles Wilson (So), Indian Hill 59.70
40. Zyan Martin (So), Deer Park 1:00.10
41. Dylan Showalter (So), Deer Park 1:00.15
42. Jason Schwartz (So), Wyoming 1:00.47
43. Eric Luther (Fr), Madeira 1:00.53
44. Kohen Drahman (Fr), Taylor 1:01.84
45. Daniel Truitt (Fr), Taylor 1:01.98
46. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 1:02.00
47. Max Buffetta (Fr), Indian Hill 1:02.33
48. Jerry Parsons (Sr), Deer Park 1:03.00
48. Meicol Henrriquez (Jr), Deer Park 1:03.00
50. Kyle Herrmann (Fr), Taylor 1:03.47
51. Keller Drahman (Fr), Taylor 1:05.69
52. Samuel Carlisle (Fr), Deer Park 1:07.50
53. Jack Walker (So), Deer Park 1:08.68
54. Alex Mantle (Sr), Mariemont 1:08.72
55. Luke Childs (Fr), Taylor 1:10.54
56. Jamie Stanford (So), Madeira 1:11.84
57. Adrian Wolfe (Fr), Reading 1:15.75
58. Topher Smyth (So), Mariemont 1:16.38
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Martin Eisenhauer (Jr), Mariemont 2:02.36
2. Henry Buck (Jr), Mariemont 2:03.48
3. Coleman Warstler (Sr), Indian Hill 2:03.78
4. Ethan Henry (Sr), Madeira 2:03.80
5. Jonny Powers (Jr), Reading 2:04.06
6. Owen Larkins (So), Taylor 2:04.58
7. Calvin Busch (Sr), Madeira 2:05.55
8. Quinn LeBorgne (So), Madeira 2:08.07
9. Michael Cedillo (So), Madeira 2:08.10
10. Jack Cavanaugh (So), Wyoming 2:09.88
11. Will Ford (Sr), Indian Hill 2:12.17
12. Daniel Williams (So), Madeira 2:12.46
13. Julian Bemmes (Jr), Reading 2:13.12
14. Luke Mitchell (Sr), Madeira 2:14.70
15. Max Arraje (Sr), Wyoming 2:15.82
16. Isaiah Klayman (Jr), Deer Park 2:16.00
17. Ben Herrmann (Fr), Taylor 2:16.74
18. Charlie Johnson (Sr), Indian Hill 2:17.65
19. Thomas Zidarescu (So), Wyoming 2:20.18
20. Nick Morgan (Sr), Mariemont 2:20.92
21. Jamie Stanford (So), Madeira 2:21.11
22. Ethan Gravely (Jr), Deer Park 2:22.00
23. Neel Abbott (Fr), Mariemont 2:22.50
24. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 2:24.00
25. Ryan McCollum (Sr), Taylor 2:24.59
26. Hayden Showalter (Sr), Deer Park 2:26.94
27. Simon Lococo (Sr), Indian Hill 2:27.76
28. Dakota Clark (So), Taylor 2:28.45
29. Meicol Henrriquez (Jr), Deer Park 2:30.00
30. Dylan Blazer (So), Taylor 2:30.42
31. Nate Dooley (Jr), Taylor 2:35.15
32. Ben Parker (Sr), Wyoming 2:37.85
33. Sam Elliot (So), Wyoming 2:38.27
34. Alex Eiding (So), Taylor 2:38.53
35. Ryan Kelch (Fr), Madeira 2:45.13
36. Eli Hogenesch (So), Wyoming 2:45.42
37. Charlie Perkins (Fr), Mariemont 2:45.49
38. Samuel Carlisle (Fr), Deer Park 2:46.00
39. Louis Jahnigen (Fr), Wyoming 2:47.64
40. Owen Bailey (Fr), Wyoming 2:48.10
41. Alex Mantle (Sr), Mariemont 2:49.41
42. Andrew Burns (Fr), Wyoming 2:49.43
43. Topher Smyth (So), Mariemont 2:49.96
44. Nicholas Mitchell (Fr), Wyoming 2:51.61
45. Max McMahan (Fr), Finneytown 2:53.62
46. Christopher Mitchell (Fr), Wyoming 2:54.47
47. Peter Tuttle (So), Wyoming 2:59.22
48. Andrew Weinrich (So), Reading 3:05.19
49. Cayden Johnson (Fr), Reading 3:20.06
50. Anthony Franseth (Fr), Wyoming 3:23.43
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Jonny Powers (Jr), Reading 4:34.64
2. Ethan Henry (Sr), Madeira 4:34.73
3. Calvin Busch (Sr), Madeira 4:36.65
4. Nico Arraje (So), Wyoming 4:39.17
5. Jonah Waltz (So), Indian Hill 4:41.80
6. Owen Larkins (So), Taylor 4:46.23
7. Sam Beeler (Jr), Mariemont 4:48.93
8. Jacob Gaffney (Jr), Madeira 4:49.07
9. Bennett Turan (So), Mariemont 4:53.27
10. JT Hamstra (Fr), Madeira 4:56.84
11. Andrew Chen (Jr), Mariemont 4:57.10
12. Dakota Clark (So), Taylor 4:57.52
13. Henry Buck (Jr), Mariemont 5:02.15
14. Jack Cavanaugh (So), Wyoming 5:02.23
15. Liam Morris (So), Indian Hill 5:02.61
16. Daniel Williams (So), Madeira 5:02.82
17. Will Ford (Sr), Indian Hill 5:03.07
18. Thomas Zidarescu (So), Wyoming 5:04.14
19. Max Arraje (Sr), Wyoming 5:06.41
20. Ray Lizak (So), Mariemont 5:11.56
21. Tyler Ching (Jr), Mariemont 5:11.89
22. Quinn LeBorgne (So), Madeira 5:12.71
23. Brennan Jones (Sr), Finneytown 5:18.79
24. Charlie Johnson (Sr), Indian Hill 5:20.95
25. Andrew Whitson (Sr), Madeira 5:25.97
26. Alex Eiding (So), Taylor 5:26.68
27. Ben Miller (Sr), Indian Hill 5:27.63
28. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 5:28.00
29. Ben Herrmann (Fr), Taylor 5:28.52
30. Maxwell Schoen (So), Madeira 5:30.12
31. William Pettifer (Jr), Mariemont 5:30.90
32. Ryan McCollum (Sr), Taylor 5:31.41
33. Jake Dobson (Fr), Madeira 5:31.98
34. Ben Parker (Sr), Wyoming 5:34.03
35. Andrew Burns (Fr), Wyoming 5:45.16
36. Keaton McCollum (Fr), Taylor 5:57.44
37. Anthony Franseth (Fr), Wyoming 5:57.59
38. Dylan Blazer (So), Taylor 6:00.28
39. Ryan Kelch (Fr), Madeira 6:09.38
40. Owen Bailey (Fr), Wyoming 6:09.72
41. Nicholas Mitchell (Fr), Wyoming 6:19.63
42. Kyle Hensley (Fr), Reading 6:20.07
43. Christopher Mitchell (Fr), Wyoming 6:25.04
44. Peter Tuttle (So), Wyoming 6:26.85
45. Eli Hogenesch (So), Wyoming 6:29.79
46. Max McMahan (Fr), Finneytown 6:30.70
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Ethan Henry (Sr), Madeira 9:50.41
2. Bennett Turan (So), Mariemont 9:57.28
3. Sam Beeler (Jr), Mariemont 10:00.65
4. Jacob Gaffney (Jr), Madeira 10:01.52
5. Jonah Waltz (So), Indian Hill 10:15.80
6. JT Hamstra (Fr), Madeira 10:22.89
7. Liam Morris (So), Indian Hill 10:28.54
8. Calvin Busch (Sr), Madeira 10:39.95
9. Nico Arraje (So), Wyoming 10:44.58
10. Brennan Jones (Sr), Finneytown 10:50.15
11. Andrew Chen (Jr), Mariemont 10:56.06
12. Dakota Clark (So), Taylor 11:10.98
13. Caleb Erickson (Fr), Mariemont 11:23.81
14. Alex Eiding (So), Taylor 11:24.72
15. Max Arraje (Sr), Wyoming 11:34.12
16. Andrew Burns (Fr), Wyoming 11:37.85
17. Ben Miller (Sr), Indian Hill 11:42.56
18. Caleb Ching (Fr), Mariemont 11:50.15
19. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 11:53.15
20. Mateo Ramirez (Fr), Madeira 11:53.65
21. Zachary Spera (So), Wyoming 12:03.76
22. Hayden Showalter (Sr), Deer Park 12:39.00
23. Ben Parker (Sr), Wyoming 12:43.50
24. Owen Bailey (Fr), Wyoming 13:35.66
25. TJ Jacquemin (Fr), Wyoming 15:04.05
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Dylan Lanham (Jr), Taylor 15.90
2. Michael Beamer (Jr), Deer Park 17.43
3. Brandon McCollum (Jr), Taylor 17.44
4. Josh Baker (Sr), Madeira 17.94
5. Charles Pickett (Sr), Wyoming 18.28
6. Dawson Muncy (Fr), Indian Hill 18.52
7. Sean Mackey (Sr), Mariemont 18.86
8. Miles Wilson (So), Indian Hill 19.33
9. Collin Baines (Sr), Taylor 19.64
10. Harry Warfel (Jr), Indian Hill 21.87
11. Travis Edwards (So), Finneytown 22.26
12. Falilou Dionna (Sr), Finneytown 22.50
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Dylan Lanham (Jr), Taylor 42.29
2. Michael Beamer (Jr), Deer Park 43.64
3. Dawson Muncy (Fr), Indian Hill 43.81
4. John Podojil (Fr), Indian Hill 44.63
5. Charles Pickett (Sr), Wyoming 45.71
6. Collin Baines (Sr), Taylor 46.13
7. Josh Baker (Sr), Madeira 46.79
8. Gus Peacock (So), Wyoming 47.47
9. Sean Mackey (Sr), Mariemont 47.63
10. Brandon McCollum (Jr), Taylor 48.57
11. Miles Wilson (So), Indian Hill 49.08
12. Twon Brooks (So), Reading 49.17
13. Zyan Martin (So), Deer Park 50.35
14. Mateo Ramirez (Fr), Madeira 53.96
15. Dillon Reed (Fr), Reading 55.37
16. Luke Childs (Fr), Taylor 57.70
17. Keaton McCollum (Fr), Taylor 58.72
18. Mike Libby (So), Mariemont 1:03.76
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Finneytown 44.19
2. Wyoming 45.20
3. Madeira 46.66
4. Taylor 46.92
5. Indian Hill 47.55
6. Reading 48.24
7. Deer Park 49.04
8. Mariemont 49.38
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Finneytown 1:31.07
2. Wyoming 1:34.04
3. Taylor 1:35.65
4. Indian Hill 1:36.86
5. Deer Park 1:38.46
6. Mariemont 1:39.22
7. Madeira 1:41.01
8. Reading 1:43.16
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Finneytown 3:30.94
2. Indian Hill 3:31.37
3. Taylor 3:32.84
4. Madeira 3:36.65
5. Reading 3:38.01
6. Mariemont 3:45.03
7. Wyoming 3:48.02
8. Deer Park 4:00.87
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mariemont 8:18.36
2. Reading 8:32.99
3. Madeira 8:35.64
4. Indian Hill 8:36.07
5. Wyoming 8:48.07
6. Taylor 9:19.24
7. Deer Park 9:46.18
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Joel Allen (So), Wyoming 48'08.50"
2. Dylan Halloran-Thompson (Sr), Indian Hill 44'08.50"
3. Andrew Whitson (Sr), Madeira 43'09.75"
4. Arnez Herron (Sr), Finneytown 40'10.50"
5. Jerry Parsons (Sr), Deer Park 39'00.50"
6. Logan Vaughn (Sr), Taylor 38'09.00"
7. Jasean Denson (Fr), Deer Park 37'05.50"
8. Daniel Aug (Sr), Taylor 37'02.00"
9. Wyatt Metz (So), Wyoming 36'06.50"
10. Collin McCarthy (Sr), Reading 35'07.75"
11. Mateo Sheridan (Fr), Indian Hill 34'06.00"
12. Gabe Azzarita (Jr), Madeira 34'05.50"
13. Josh Bell (Jr), Madeira 34'04.05"
14. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 32'11.00"
15. Tony Orosco (Sr), Reading 31'09.25"
16. Matteo Cortese (Fr), Taylor 31'06.00"
17. Mikey Hodge (Jr), Taylor 31'04.50"
18. Ben Sweigard (Fr), Taylor 29'06.00"
19. Graysen Evans (So), Taylor 28'11.50"
20. Chris Powers (Fr), Reading 28'01.00"
21. Josh Ross (Fr), Finneytown 27'10.00"
22. Breyson McKee (Jr), Madeira 26'05.50"
23. Michael Fenton (So), Taylor 26'04.75"
24. Jeremy Easter (Jr), Reading 25'07.00"
25. Austin Keller (Jr), Deer Park 22'09.00"
26. Jacob Tyson (So), Wyoming 22'03.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Joel Allen (So), Wyoming 145'00.00"
2. Dylan Halloran-Thompson (Sr), Indian Hill 143'08.00"
3. Andrew Whitson (Sr), Madeira 124'09.00"
4. Daniel Aug (Sr), Taylor 120'03.00"
5. Mikey Hodge (Jr), Taylor 119'11.50"
6. Arnez Herron (Sr), Finneytown 118'00.00"
7. Jerry Parsons (Sr), Deer Park 110'07.50"
8. Josh Bell (Jr), Madeira 105'06.00"
9. Wyatt Metz (So), Wyoming 101'10.00"
10. Collin McCarthy (Sr), Reading 98'01.00"
11. Jasean Denson (Fr), Deer Park 97'10.50"
12. Matteo Cortese (Fr), Taylor 96'01.00"
13. CJ Hayden (Fr), Indian Hill 89'08.00"
14. Logan Vaughn (Sr), Taylor 88'03.00"
15. Gabe Azzarita (Jr), Madeira 87'04.00"
16. Jeremy Easter (Jr), Reading 86'07.00"
17. Breyson McKee (Jr), Madeira 83'01.00"
18. Travis Edwards (So), Finneytown 78'08.00"
19. Graysen Evans (So), Taylor 74'08.00"
20. Chris Powers (Fr), Reading 68'05.00"
21. Mateo Sheridan (Fr), Indian Hill 67'07.00"
22. Jason Schwartz (So), Wyoming 66'00.00"
23. Tony Orosco (Sr), Reading 63'11.50"
24. Michael Fenton (So), Taylor 59'00.00"
25. Austin Keller (Jr), Deer Park 57'05.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Yahel Slonim (Sr), Wyoming 20'07.00"
2. Ethan Weiherer (Jr), Taylor 20'01.00"
3. Luke Folke (Jr), Indian Hill 19'10.00"
4. Malik Williams (So), Finneytown 19'02.00"
5. Zach Howard (So), Taylor 18'10.00"
6. John Podojil (Fr), Indian Hill 18'08.00"
7. Julian Bemmes (Jr), Reading 18'03.00"
8. Martin Eisenhauer (Jr), Mariemont 18'02.00"
9. Caleb Homan (Sr), Madeira 18'00.00"
10. Caleb Embry (Sr), Reading 17'08.00"
11. Daniel Truitt (Fr), Taylor 17'05.50"
12. James Edwards (Sr), Wyoming 17'03.50"
13. Ben Sweigard (Fr), Taylor 16'10.00"
14. Ashton Biser (Fr), Reading 16'07.00"
15. Sam DiMauro (Sr), Madeira 16'03.00"
16. Isaac Cross (Jr), Madeira 16'02.00"
17. Beau Thomas (Sr), Wyoming 15'09.00"
18. Gabe Wilson (Sr), Deer Park 14'11.00"
19. Robert Fischer (So), Deer Park 14'08.00"
19. Josh Ross (Fr), Finneytown 14'08.00"
21. Meicol Henrriquez (Jr), Deer Park 13'11.00"
22. Michael Cowns (Jr), Deer Park 12'07.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Griffen Wilner (Jr), Mariemont 5'10.00"
1. Julian Bemmes (Jr), Reading 5'10.00"
1. Brayden Kincaid (So), Taylor 5'10.00"
4. Ethan Weiherer (Jr), Taylor 5'08.00"
5. CJ Hayden (Fr), Indian Hill 5'06.00"
5. Ben Vigran (So), Indian Hill 5'06.00"
7. Terence Gragston (So), Wyoming 5'05.00"
8. Isaiah Klayman (Jr), Deer Park 5'02.00"
8. Caleb Embry (Sr), Reading 5'02.00"
10. Hayden Showalter (Sr), Deer Park 5'00.00"
10. Zyan Martin (So), Deer Park 5'00.00"
10. Yahel Slonim (Sr), Wyoming 5'00.00"
13. Eli Hogenesch (So), Wyoming 4'10.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Charles Pickett (Sr), Wyoming 11'00.00"
2. Bowie Irvine (Sr), Indian Hill 10'06.00"
3. Robert Fischer (So), Deer Park 10'00.00"
4. Henry Hawkins (So), Taylor 9'06.00"
4. Peyton Tenhundfeld (So), Taylor 9'06.00"
6. Luke Childs (Fr), Taylor 8'06.00"
7. Richard Cordrey (Sr), Taylor 8'00.00"
7. Terence Gragston (So), Wyoming 8'00.00"
9. Samuel Carlisle (Fr), Deer Park 7'00.00"
9. Trent Charlton (), Reading 7'00.00"