Boys Track - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Garrett Murphy-Field Taylor
Athlete of the Year Dimetrius Baylor-Runner Indian Hill
Coach of the Year Sue Savage Indian Hill

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Dimetrius Baylor - Junior Indian Hill 100 Meter Dash
Adam Mutasim - Senior Indian Hill 200 Meter Dash
West Gardner - Senior Indian Hill 400 Meter Dash
Diego Arredondo - Sophomore Madeira 800 Meter Run
Jack Schwartz - Junior Wyoming 1600 Meter Run
Joe Murdock - Senior Indian Hill 3200 Meter Run
Mykal Bright - Senior Indian Hill 110 Meter High Hurdles
Mykal Bright - Senior Indian Hill 300 Meter IM Hurdles
Keont'e Sanders - Junior
Justin Dreyling - Senior
Mancini Jackson - Senior
Gabe Van Skaik - Junior
Reading 400 Meter Relay
Keont'e Sanders - Junior
Don'Nek Patterson - Junior
Bryce Hunt - Senior
Gabe Van Skaik - Junior
Reading 800 Meter Relay
Johnny Giroux - Senior
Bryn Irvine - Senior
Alex Galbraith - Sophomore
West Gardner - Senior
Indian Hill 1600 Meter Relay
Johnny Giroux - Senior
Ben Bayless - Junior
Nolan Heffernan - Junior
West Gardner - Senior
Indian Hill 3200 Meter Relay
Garrett Murphy - Senior Taylor Shotput
Garrett Murphy - Senior Taylor Discus
Justin Dreyling - Senior Reading Long Jump
Bryce Hunt - Senior Reading High Jump
Jacob Hancock - Senior Wyoming Pole Vault

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Justin Dreyling - Senior Reading 100 Meter Dash
Dimetrius Baylor - Junior Indian Hill 200 Meter Dash
Gabe Van Skaik - Junior Reading 400 Meter Dash
Jack Ballard - Senior Mariemont 800 Meter Run
Nick Lake - Sophomore Taylor 1600 Meter Run
Ben Bayless - Junior Indian Hill 3200 Meter Run
Jonah Dill - Junior Mariemont 110 Meter High Hurdles
Spenser Cox - Senior Madeira 300 Meter IM Hurdles
Albert Kwon - Junior
Peter Chin - Senior
David Ryu - Sophomore
Dimetrius Baylor - Junior
Indian Hill 400 Meter Relay
Jaden Behanan - Freshman
Kordell Bradley - Junior
Zion Denson - Freshman
Dantre Young - Sophomore
Finneytown 800 Meter Relay
Ben Cunningham - Sophomore
Johnathan Castellanos - Junior
Spenser Cox - Senior
Diego Arredondo - Sophomore
Madeira 1600 Meter Relay
Ben Cunningham - Sophomore
Chet Dobson - Senior
Ben Ramos - Sophomore
Diego Arredondo - Sophomore
Madeira 3200 Meter Relay
Ethan Voelker - Senior Taylor Shotput
Eli Good - Senior Madeira Discus
Mykal Bright - Senior Indian Hill Long Jump
Alex Cedillo - Senior Madeira High Jump
Ike Wickstrom - Junior Wyoming Pole Vault

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Chris Batsakia - Senior Taylor Pole Vault
Nolan Buck - Junior
Jack Ballard - Senior
Sean Reber - Junior
Owen Dingle - Senior
Mariemont 3200 Meter Relay
Jonathan Castellanos - Junior Madeira 200 Meter Dash
Derrik Deidesheimer - Senior Taylor 300 Meter IM Hurdles
Owen Dingle - Senior Mariemont 800 Meter Run
Johnny Giroux - Senior Indian Hill 1600 Meter Run
Luke Henke - Junior Wyoming High Jump
Nolan Herron - Freshman
Johnathan Castellanos - Junior
Eli Good - Senior
Greg Seamon - Senior
Madeira 400 Meter Relay
Bryn Irvine - Senior Indian Hill 400 Meter Dash
Bryn Irvine - Senior Indian Hill Long Jump
Mancini Jackson - Senior Reading Shotput
Issia Johnson-Sienou - Senior Reading 110 Meter High Hurdles
Devya Lloyd - Junior
Jacob Pierson - Senior
Keegan Ackley - Sophomore
Alex Truitt - Senior
Taylor 800 Meter Relay
Adam Mutasim - Senior Indian Hill 100 Meter Dash
John Nice - Sophomore Wyoming 3200 Meter Run
Ethan Voelker - Senior Taylor Discus
Logan Workman - Senior
Jacob Pierson - Senior
Derrik Deidesheimer - Senior
Alex Truitt - Senior
Taylor 1600 Meter Relay

 
LaRosas Pizzeria Mercy Orthopaedic & Sports Medicine