Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Bennett Turan (So), Mariemont District 16:24.00
2. Sam Beeler (Jr), Mariemont District 16:25.00
3. Jacob Gaffney (Jr), Madeira Lebanon 16:31.00
4. Ethan Henry (Sr), Madeira Trinity/Valkyrie 16:39.00
5. Ben Fahnestock (Fr), Mariemont Troy 17:00.00
6. Santi Biro (So), Mariemont Troy 17:03.00
7. Calvin Busch (Sr), Madeira VOA-District 17:10.00
8. Jonny Powers (Jr), Reading Districts 17:15.00
9. Liam Morris (So), Indian Hill VOA 17:16.00
10. Henry Buck (Jr), Mariemont District 17:18.00
11. Brock Shults (Jr), Madeira Lebanon 17:22.00
12. Jonah Waltz (So), Indian Hill VOA 17:25.00
13. Andrew Chen (Jr), Mariemont District 17:29.00
14. RJ Poffenberger (Fr), Indian Hill VOA 17:44.00
15. Daniel Williams (So), Madeira VOA-District 17:49.00
16. Martin Eisenhauer (Jr), Mariemont District 18:01.00
17. Nico Arraje (So), Wyoming Eaton 18:07.40
18. Andrew Stoppenhagen (Sr), Wyoming Princeton 18:10.06
19. Quinn LeBorgne (So), Madeira Lebanon 18:16.00
20. Jake Schomaeker (Sr), Madeira VOA-District 18:27.00
21. William Pettifer (Jr), Mariemont Indian Lake 18:28.00
22. Alex Eiding (So), Taylor Districts 18:30.30
23. Brennan Jones (Sr), Finneytown Milford 18:32.00
24. Max Arraje (Sr), Wyoming Princeton 18:34.83
25. Josh Vogelpohl (Sr), Taylor Edgewood 18:36.40
26. Donald Furniss (Sr), Reading Milford 18:37.00
27. Ryan McCollum (Sr), Taylor South Dearborn 18:37.40
28. Charlie Johnson (Sr), Indian Hill VOA 18:50.00
29. Christopher Wenker (Sr), Indian Hill VOA 18:51.00
30. Miles Taylor (Fr), Indian Hill VOA 18:53.00
31. Nick Morgan (Sr), Mariemont Indian Lake 18:54.00
32. Tyler Ching (Jr), Mariemont Indian Lake 18:55.00
33. Aiden Rieskamp (So), Taylor Edgewood 18:55.70
34. Andrew Ramos (So), Madeira Lebanon 18:58.00
35. Eric Luther (Fr), Madeira Lebanon 19:01.00
36. Coleman Warstler (Sr), Indian Hill VOA 19:14.00
37. Colin Chen (Jr), Mariemont Indian Lake 19:18.00
38. Maxwell Schoen (So), Madeira Lebanon 19:19.00
39. Neel Abbott (Fr), Mariemont New Richmond 19:23.00
40. Jacob Sukovaty (Jr), Finneytown Milford 19:29.00
41. Parker Busch (So), Madeira Lebanon 19:30.00
42. Ray Lizak (So), Mariemont New Richmond 19:31.00
43. Henry Hawkins (So), Taylor Districts 19:39.20
44. Jack Nieberding (Sr), Madeira Moeller Primetime 19:41.00
45. JT Hamstra (Fr), Madeira Lebanon 19:43.00
46. Simon Lococo (Sr), Indian Hill VOA 19:45.00
47. Jacob Bryan (Sr), Wyoming Princeton 19:45.18
48. Zach Spera (So), Wyoming Ross 19:58.29
49. Ben Miller (Sr), Indian Hill VOA 19:59.00
50. Andrew Burns (Fr), Wyoming Ross 20:00.88
51. Sam Parker (Fr), Mariemont CHL 20:01.00
52. Eli Allen (So), Wyoming Ross 20:09.26
53. Titus Sexton (So), Indian Hill Christ Church 20:15.00
54. Ben Page (So), Finneytown Princeton 20:17.00
55. Jake Bayless (Fr), Indian Hill Christ Church 20:26.00
56. Caleb Erickson (Fr), Mariemont CHL 20:28.00
57. Ethan Dill (Jr), Mariemont Indian Lake 20:36.00
57. Blake Wickemeier (Fr), Reading Districts 20:36.00
59. Ben Parker (Sr), Wyoming Ross 20:37.52
60. Dawson Muncy (Fr), Indian Hill Eaton 20:39.00
61. Nathan Bryan (Sr), Wyoming Princeton 20:39.70
62. Henry Chemero (Jr), Wyoming St. X 20:41.00
63. Danny Forte (Sr), Indian Hill Christ Church 20:45.00
63. Christian Rasmussen (So), Mariemont CHL 20:45.00
65. Milo Nelson (So), Madeira Lebanon 20:46.00
66. Dylan Showalter (So), Deer Park CHCA Voice of America 20:47.85
67. R.J. Howe (Sr), Mariemont CHL 20:52.00
68. Drew Rhodes (Jr), Mariemont CHL 20:53.00
69. Max Hutchins (Sr), Wyoming Princeton 20:54.15
70. Luke Moore (Jr), Mariemont Loveland 20:57.00
71. Mateo Ramirez (Fr), Madeira Lebanon 20:59.00
72. John Kushman (Sr), Indian Hill Eaton 21:03.00
73. Max Jung (Fr), Madeira Lebanon 21:05.00
74. Luis Mason (Fr), Indian Hill Eaton 21:11.00
75. Dylan Blazer (So), Taylor South Dearborn 21:12.00
75. Will Pschesang (Fr), Mariemont CHL 21:12.00
77. Daniel Cooper (So), Mariemont CHL 21:28.00
78. Riley Lingen (Sr), Wyoming Milford 21:28.70
79. Henry Teghtmeyer (Jr), Mariemont New Richmond 21:29.00
80. Roman Thompson (So), Madeira Moeller Primetime 21:32.00
81. Max Buffetta (Fr), Indian Hill Christ Church 21:35.00
82. Hayden Showalter (Sr), Deer Park Little Miami 21:38.20
83. Evan Brown (Sr), Taylor Edgewood 21:39.40
83. Nathan Duerk (So), Taylor South Dearborn 21:39.40
85. Owen Bailey (Fr), Wyoming Princeton 21:44.54
86. Caleb Ching (Fr), Mariemont Loveland 21:48.00
87. Max Peretzky (So), Taylor Ross Invitational 21:54.50
88. Charlie Perkins (Fr), Mariemont CHL 21:56.00
89. Andrew Whiston (Sr), Madeira Lebanon 22:00.00
90. Nicholas Hyland (Fr), Madeira Moeller Primetime 22:08.00
91. Dozer Ambrose (So), Wyoming Eaton 22:17.00
92. Zach Bisselberg (So), Madeira Lebanon 22:24.00
93. Nate Biship (Fr), Madeira Lebanon 22:25.00
94. Bowie Irvine (Sr), Indian Hill Eaton 22:35.00
94. Chris Powers (Fr), Reading Districts 22:35.00
96. Brian Calhoun (Jr), Deer Park Little Miami 23:17.80
97. Colin Mikesell (Fr), Mariemont CHL 23:24.00
98. Ajay McAlister (Sr), Taylor Ross Invitational 23:32.69
99. Tyler Urton (Sr), Mariemont CHL 23:43.00
100. Boaz Mckenzie (So), Reading Districts 23:55.00
101. George Zaring (Fr), Indian Hill Eaton 23:59.00
102. Aiden Rice (Jr), Finneytown Princeton 24:16.00
103. Andrew Wreinwich (So), Reading Districts 25:07.00
104. Nathan Bender (Jr), Taylor Edgewood 25:33.20
105. Will Martin (Fr), Indian Hill Loveland High School 25:40.00
106. Jeffrey Wenker (Fr), Indian Hill Moeller 25:46.00
107. Joe Mickenberg (So), Deer Park CHCA Voice of America 25:53.18
108. Alex Mantle (Sr), Mariemont CHL 25:59.00
109. Topher Smyth (So), Mariemont Loveland 26:06.00
110. Ben Werdmann (Jr), Mariemont Loveland 26:08.00
111. Allen Beiter (Fr), Indian Hill Christ Church 26:40.00
112. Eli Young (Fr), Reading Districts 27:09.00
113. Simon Jadeed (Sr), Mariemont Moeller 28:24.00